Ieškoti tik kruoniokc.lt


  

Kūrybinės vasaros dirbtuvės
2015-09-23

 

Kruonio kultūros centras laimėjęs Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos finansuotą neformaliojo švietimo projektų rėmimo konkursą, vasaros metu organizavo kūrybines dirbtuves „Improvizuota tradicija – naujas žvilgsnis į etnokultūrą“. Veikla buvo įgyvendinama visais vasaros mėnesiais. Birželį kartu su partneriais, Aukštadvario regioninio parko direkcijos administracija – direktoriumi Vaclovu Plegevičiumi ir vyr. kultūrologe Rita Balsevičiūte, Mergiškių kraštovaizdžio draustinyje, Škilietų kaime organizuotas bendras renginys, kurio metu Kruonio seniūnijos jaunimas ir vaikai dalyvavo teatralizuotoje pažintinėje etnokultūrinėje ekskursijoje, kupoliavo Velnio duobėje bei kitose lankytinose vietose, klausėsi vietos padavimų bei legendų.

Liepą ir rugpjūtį vyko edukaciniai-kūrybiniai užsiėmimai, kurių metu mokėsi rankomis gaminamų tradicinių dirbinių. Tautodailininkas Rimutis Brazinskas mokė sodų rišimo paslapčių, su vaikais ir jaunimu buvo audžiamas žolynų kilimas. Po vykusių užsiėmimų Kruonio centrinė aikštė pasipuošė veiklos metu sukurtų dirbinių paroda.

Dėkojame mūsų partneriams ir rėmėjams, kurie padėjo įgyvendinti veiklas – tai Kruonio gimnazija, Kruonio bendruomenė ir pavieniai fiziniai rėmėjai.

 

 

Atgal

 

Į viršų

         © 2015  Kruonio kultūros centras  

Sukūrė ir administruoja:   

"Saulelė" - vizualinė kūryba