Ieškoti tik kruoniokc.lt


  

„sVAJA“ DALYVAVO tarptautiniAME festivalYJE ,,Nida InterComm – 2015“
2015-11-02

 

Iš tarptautinio festivalio ,,Nida InterComm – 2015“ Kruonio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Svaja“ grįžo su konkurso laureatų diplomu.

 

Spalio 9-11 d. Kruonio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Svaja“ praleido Nidoje. Ten dalyvavo pirmą kartą organizuotame tarptautiniame bendruomenių susitikime – festivalyje ,,Nida InterComm – 2015“. Renginys išties buvo tarptautinis. Į jį atvyko ne tik daugybė dalyvių iš įvairių Lietuvos rajonų, bet ir svečiai iš Gruzijos, Latvijos, Estijos, Rusijos.

 

Festivalio programa stebino didele veiklų įvairove bei galimybe rinktis priimtiniausias, labiausiai patinkančias. Bendruomenių meistrai pristatė savo darbus mugėse, asociacija ,,Žemaitkiemio krašto bendruomenė“ pakvietė festivalio dalyvius į nuotaikingą savo kūrybos spektaklį ,,Mano laidotuvės“. Kasdien vyko festivalio dalyvių ir svečių koncertai, puikusvargonų ir fortepijono muzikos koncertas Nidos bažnyčioje. Visi norintys vyko į pažintinę ekskursiją po Nidą, dalyvavo orientacinio sporto turnyre tarp bendruomenių atstovų ,,Atrask Neringą“, žvejų turnyre ant ilgojo Nidos molo. Dalyviai turėjo galimybę papliaukioti ir laivu mariose,linksmai laiką leisti vakariniame festivalio klube su DJ.

 

,,Svajos“ moterys daug kur suspėjo sudalyvauti, save parodyti ir į kitus pažiūrėti, pabendrauti su bendraminčiais, pasidžiaugti kaip niekad šilta ir malonia spalio saule, pasigrožėti nuostabia Nidos gamta, mariomis, jūra, smėlio kopomis. Bet patys svarbiausi joms buvo du vakarai, praleisti Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre ,,Agila“ tarptautiniame dainininkų konkurserungiantis su užsienio ir lietuviškais kolektyvais iš Elektrėnų, Rokiškio, Kėdainių, Jonavos, Lazdijų, Zarasų, Trakų, Marijampolės, Kupiškio, Skuodo, Panevėžio, Vilniaus ir kt. rajonų. O jų buvo per trisdešimt.

 

Dirbta ir stengtasi ne veltui. Kruonio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Svaja“ buvo puikiai įvertintas tarptautinės komisijos narių ir namo sugrįžo su tarptautinio festivalio ,,Nida InterComm – 2015“ laureatų diplomu. Tai puiki  dovana kolektyvui artėjančio jubiliejaus proga.

 

Už palaikymą irgalimybę dalyvauti tokiame grandioziniame renginyje ir patirtus nepakartojamus įspūdžius ansamblietės bei jų vadovė Jolita Ivaškevičienė dėkoja visiems Kruonio Kultūros centro darbuotojams, Kruonio gimnazijos direktorei Ritai Mikučauskienei, Kruonio seniūnui Audriui Slavinskui bei visas tris dienas mus saugiai vežiojusiam Romualdui Mikštui.

 

Ansamblio ,,Svaja” narė Alė Kerševičienė

 

Atgal

 

Į viršų

         © 2015  Kruonio kultūros centras  

Sukūrė ir administruoja:   

"Saulelė" - vizualinė kūryba