Ieškoti tik kruoniokc.lt


  

KRAŠTIEČIŲ ŠVENTĖ VILŪNUOSE
2012-07-28

 

Liepos 28 dieną Vilūnuose vyko šeštoji tradicinė kraštiečių šventė. Kraštiečius kiekvieną kartą sukviečia Kruonio kultūros centro Vilūnų skyrius ir Vilūnų kaimo bendruomenė. Susirinkusius į šventę pasveikino kraštietis Kruonio seniūnijos seniūnas Audrius Slavinskas bei seimo narys Bronius Bradauskas.

19 val. prasidėjo smagus koncertas, kuriame skambėjo sveikinimų posmai ir dainos  jubiliatams, buvusiems Vilūnų mokyklos mokytojams ir mokiniams, vardo dieną neseniai šventusioms Onoms, rėmėjams, Vilūnus garsinantiems kraštiečiams bei drauge santuokoje išgyvenusiems 50 ir daugiau metų. Koncertą vedė vilūnietės Skaistė Kalvinskaitė ir Eugenija Cikanavičiūtė, grojo ir dainavo Kruonio kultūros centro Vilūnų kapela bei jaunieji vilniečiai bei grupė „Plius 1“ iš Marijampolės. Abejingų nepaliko ir vakaro staigmenos: iliuzionisto Vytauto pasirodymas ir oro balionas, kuris skraidino tą vakarą nominacijas gavusius kraštiečius.

Nominacijų laimėtojai: Genovaitė Slavinskienė, Ona Bačkauskienė, Janė Bernotienė, Algis Skrockas ir Linas Subačius.

Daugiau informacijos - www.kaisiadorietis.lt: http://kaisiadorietis.balsas.lt/naujienos/naujienos_/krastieciu-svente-vilunuose/
 

 

Atgal

 

Į viršų

         © 2012  Kruonio kultūros centras  

Sukūrė ir administruoja:   

"Saulelė" - vizualinė kūryba