RUDENS KRAITĘ PRIRINKUS...
2011-
11-25

 

Priešpaskutinį lapkričio šeštadienį Kruonio kultūros centro Kalvių skyriaus salėje visus darbštuolius, grožio puoselėtojus bei aktyvius savo krašto žmones sukvietė pabaigtuvių šventės „Rudens kraitė“ vakaronė. Jos metu pagerbti nenuilstantys ir sunkių darbų nepabūgstantys ūkininkai, gražiai tvarkomų sodybų šeimininkai, džiuginantys kaimynų ir pro šalį keliaujančiųjų akis tvarkingais, dailiai bei išmoningai išpuoselėtais sodais, kiemais bei tradicinių gėlių darželiais. Padėkota ir aktyviems savo kraštiečiams, kurie visuomet ištiesia pagalbos ranką, rūpinasi krašto gerove. Prie padėkų prisidėjo, žodį tarė Kalvių bendruomenės valdybos pirmininkė Lina Brazionienė bei Kalvių seniūnaitis Ernestas Celskis. 

 

Susirinkusius į vakaronę žiūrovus eilėmis ir linkėjimais džiugino vakaro vedėja Ramunė Danilkevičiūtė, vaidinimu linksmino, kaip visuomet gyvybingas ir spalvingas, Kruonio kultūros centro Kalvių skyriaus mėgėjų dramos kolektyvas „Brasta“, vadovaujamas Janės Bernotienės, o šokti ir dainuoti visą vakarą kvietė smagi ir nenuilstanti Kaišiadorių kultūros ir meno centro liaudiškos muzikos kapelija, vadovaujama Vilmanto Kratavičiaus.

 

Ačiū visiems atėjusiems ir buvusiems kartu, smagiai vakarojusiems, šokusiems ir dainavusiems, džiugiai rudens kraitę rinkusiems ir ja pasidalinusiems.

 


Kruonio kultūros centro Kalvių skyriaus dramos kolektyvo "Brasta" spektaklio ištrauka (vadovė J. Bernotienė)


"Rudens kraitės" vakaronės vedėja R. Danilkevičiūtė

Atgal

 

Į viršų

         © 2011  Kruonio kultūros centras  

Sukūrė ir administruoja:   

"Saulelė" - vizualinė kūryba