Ieškoti tik kruoniokc.lt


  

ATVELYKIUI SKIRTAS KONCERTAS-VAKARONĖ
2013-04-06

 

Atvelykio vakaronės svečius nustebino ir prie vartų pasitiko velykinio sniego zuikių šeimyna, kuriuos nulipdė kalvietė Indrė Radvilaitė su bendraminčių komanda.  Smagią vakaronę Kalviškiams padovanojo Kruonio kultūros centro Vilūnų kaimo kapela, vadovaujama Vidos Taraškevičienės. Atvelykio vakaronėje skambėjo naujos kolektyvo dainos, smagios polkos ir valsai. Gražiai apie velykinius papročius, kaip laimę susirasti, apie smagius pasvajojimus susikuriant gražų gyvenimą paporino kolektyvo vadovė Vida.

 

Vakaronės metu gražiai pasirodė jaunasis Kruonio kultūros centro Kalvių skyriaus dramos kolektyvo „Bildukai“ aktorius Mindaugas Matačiūnas, papasakojęs mūsų krašto tarme apie savo vasaros nuotykius. Svečius ir žiūrovus pradžiugino išradingos kalviečių velykinės kompozicijos, gražiausi bei stipriausi margučiai.

 

Gražiausiais išrinkta Aušros ir Povilo Subačių, Vaidos Bendaravičiūtės, Elenos Petravičienės,Vidimanto Šmulkščio kompozicijos. Nuo suaugusiųjų neatsiliko ir mažosios Kruonio gimnazijos Kalvių skyriaus moksleivės, Gabija Kašelionytė ir Danielė Paškevičiūtė, parodai pateikusios margučius.

 

Vaikams smagiausia atrakcija buvo margučių ridenimas su Velykų bobutė – Vida Taraškevičienė.

 

Vakaronė tęsėsi prie giros puodelio, smagių šokių ir dainų.
 

 

Atgal

 

Į viršų

         © 2013  Kruonio kultūros centras  

Sukūrė ir administruoja:   

"Saulelė" - vizualinė kūryba