Ieškoti tik kruoniokc.lt


  

Vaikų diena Kruonyje

2023-06-01
 

Birželio 1-ąją, Kruonio centrinės aikštės parkas pasipuošė vaikų šypsenomis, takuose aidėjo džiugus juokas, o pramogos laukė prie kiekvieno suolelio, kurie šįkart viliojo ne prisėsti, o išmėginti jėgas ir pasitikrinti žinias. Smagiai švęsti ir paminėti Vaikų dieną – ne tik rungtyniauti, smalsauti, bet ir žinių pasisemti dalyvaujant edukacijose pakvietė į svečius atvykę Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja, bendruomenės pareigūnė Irena Budrikienė ir jaunosios policijos rėmėjos – Erika Radionovaitė ir Danielė Bumbulytė. Žinoma, apsilankė ir policijos bičiulis Amsis, dalijęs ne tik patarimus, bet ir tapęs renginio asmenukių žvaigžde! Amsio lydimi, vaikai turėjo galimybę susipažinti su policijos turima įranga, specialiosiomis priemonėmis, pareigūnų draugijoje išmėginti ir įvertinti tarnybinio automobilio „patogumus“. Svečių gretas papildę Kaišiadorių r. sav. Visuomenės sveikatos biuro specialistai Arvydas Raskilas ir Karolis Klovas išradingai ir įdomiai vaikus supažindino su sveikos gyvensenos pagrindais ir sveiko gyvenimo būdo svarba – ne veltui senovės išmintis byloja – lenk medį, kol jaunas. Šia patarle vadovavosi ir sveikatos biuro specialistų pagalbininkas Triušis, kurio vertingų pastebėjimų ir pamokymų vaikams taip pat netrūko.

Visus sužavėjo ir didelio susidomėjimo sulaukė Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių pataisos namų Saugumo valdymo skyriaus specialistės, kinologės Kotrynos Misiūnaitės ir tarnybinio šuns Louis parengta edukacinė parodomoji programa. Ne kasdien išvysi tokius skirtingus ir taip puikiai sutariančius, vienas kitą suprantančius bei papildančius kolegas. Vaikai turėjo galimybę pamatyti ir išmėginti tarnyboje naudojamus kinologų metodus, taikomas praktikas, išgirsti naudingų augintinio dresūros patarimų. Kasdienybėje mums patiems vienas kitą suprasti, ne visuomet lengva užduotis, tad galima tik numanyti kiek darbo, laiko ir energijo reikia skirti norint susikalbėti su savo keturkoju kolega.

Žaisti ir pramogauti be galo smagu, ypač kai žinios ir pastangos būna įvertinti – pareigūnų ir sveikatos specialistų parengtose užduotyse bei rungtyse ištvermingiausių ir aktyviausių dalyvių laukė prizai bei suvenyrai ir rėmėjų UAB „Eckes Granini Baltic“ dovanotos sultys.

Antroje šventinės dienos dalyje vaikų laukė Kruonio kultūros centro vaikų dramos kolektyvo „Bildukai“ spektaklis „Veidrodėli, veidrodėli...“, kurį pagal visiems gerai pažįstamą pasaką režisavo Janė Bernotienė. Aktorių talentas ir spektaklis buvo įvertinti gausiais plojimais ir gerbėjų dovanotomis gėlėmis. Po trumpos pertraukos, kiek atsikvėpus po dienos pramogų, išmėginti pynimą iš vytelių kvietė Kruonio KC tautodailės būrelio „Saulės gijos“ vadovė, tradicinių amatų meistrė Jurgita Treinytė Jorė, o Darsūniškyje vaikų laukė Kruonio kultūros centro renginių koordinatorės Renatos Karpavičiūtės organizuotas „Mažų pėdučių žygis“, kurio metu aplankyti Darsūniškio miestelio žymiausi istoriniai ir kultūriniai objektai, įveikta mažiesiems turistams parengta viktorina.

Vaikų dienoje susipynė daug smagių, turiningų ir gražių veiklų, kurias subūrė draugystė, už kurią dėkojame mus aplankiusiems svečiams – policijos ir kalėjimų tarnybos pareigūnams, jauniesiems policijos rėmėjams, sveikatos biuro specialistams – kurių pristatytos veiklos ir edukacijos padovanojo pažinimo džiaugsmą, suteikė naujų patirčių, dovanojo įspūdžių ir žinių bei įdomią pažintį su skirtingomis profesijomis. Už bendrystę organizuojant šventę vaikams ačiū tariame Kaišiadorių r. sav. Viešosios bibliotekos Kruonio, Darsūniškio, Kalvių ir Vilūnų bibliotekininkėms – Irutei Maciulevičienei, Audronei Sirvydienei, Onai Kindurytei, džiaugiamės prie šventės prisijungusia Kruonio mokyklos bendruomene ir pradinių klasių auklėtojomis.

Daugiau nuotraukų

 

  

Atgal

 

Į viršų

         © Kruonio kultūros centras